Acentemiz 1987 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz kurulduğu ilk günden itibaren müşteri odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiştir.1547 numaralı TÜRSAB (A) Grubu Seyahat Acentesi işletme belgesine sahip olan acentemiz, Ankara’da 2 satış, İstanbul da bir irtibat ofisi ve temsilci ile hizmet vermektedir. 1993 Eylül ayında( IATA ) Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nden onayını alan firmamız, bu tarihten itibaren kendi bünyesinde Uçak biletleri kesmeye başlamıştır. Bugün firmamız 200 ‘den fazla havayoluna uçak bileti düzenleye bilmektedir.

1995 yılında Yurt içi tatil çözümleri için çalışma başlatan firmamız, kısa sürede sektöründe lider olan pek çok Tur Operatörü ve Otel Zinciri ile doğrudan acentelik sözleşmesi imzalamıştır. Acentemizden yurt içi tatilleriniz için geniş bir ürün yelpazesi beğeninizi beklemektedir.

Yurt dışı iş seyahatleriniz veya bireysel seyahatleriniz için gerekli olan otel ihtiyaçlarınıza, Uluslar arası anlaşmalarımız ve geniş online rezervasyon ağlarımızla en iyi alternatifleri sizlere sunmaktadır.Yurt Dışı Turlarında 1999 yılında PRONTOTOUR ile bölgesel iş ortaklığı başlatan acentemiz, Her iki firmanın ortak kararı ile 2008 yılında Arjantin Caddesindeki bulunan şubesinde Ankara Satış müdürlüğünü faaliyete geçirmiştir. Hali hazırda PRONTOTOUR ile iş birlikteliğimiz güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Zaman içerisinde gelişen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda 2009 yılında başlattığımız vize takip bölümümüz hızla büyümüştür. Ankara’da bulunan Büyükelçiliklerin yetkilendirmeleriyle geniş bir vize müracaatı yapma yetkisine ulaşmıştır. Vize ofisimiz gerekli olan vize ihtiyaçlarınız için profesyonel desteğe ve hizmete her zaman hazırdır.

Toplantı ve organizasyon ihtiyaçlarınızda, Kurumsal veya bireysel talepleriniz MICE (Toplantı/Teşvik/Kongre/Sergi) ekibimizce hızlıca değerlendirilip, en verimli çözümü siz müşterilerimizin beğenisine sunmak arzusundayız.

Acentemiz Transfer ve şoförlü VIP taşımacılıkta, tecrübeli kadrosu ve kendi araçları ile ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmak arzusundadır.

Sizlere hizmet etmekten onur duyacağız.

Saygılarımızla.